BEBKA E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Konferansı Düzenliyor

Türkiye’nin e-ticaret ve e-ihracat sektörlerinde derinlemesine uzmanlaşmayı hedefleyen profesyoneller için özel olarak tasarlanmış E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Konferansı, 27-29 Eylül Tarihleri arasında Bursa BEBKA binasında gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda (200-250 kişi) katılımcının kabul edileceği ve ücretsiz olarak sunulacak bu özel etkinlik, sektördeki en yeni ve niş konulara odaklanarak, katılımcılarına rakiplerinden bir adım öne geçmeleri için gereken bilgi ve becerileri sunmayı hedefliyor.

Konferansta; alanında uzman eğitmenlerle derinlemesine eğitim oturumları, E-ticaret ve e-ihracatın niş konuları, trendleri ve stratejileri üzerine odaklanma, interaktif atölye çalışmaları ve uygulamalı eğitimler, öğrenci ve eğitmen arasındaki birebir etkileşimi teşvik eden sınırlı grup oturumları, benzer ilgi alanlarına sahip profesyonellerle ağ kurma fırsatları katılımcıları bekliyor.

Önemli bilgiler;

Konferans tarihi: 27-29 Eylül 2023

Yer: Bursa BEBKA Binası

Saat: 10:00-17:00

Konferans ön kayıt gerektirmekte olup ücretsizdir.

Konferansın ilk 2 günü fiziki, 3. günü online gerçekleşecektir.

Kayıt olmak için; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfX01ppAudZY40WfoUzm0EfX29QeIr18JSo73V5pqxl6vFYtg/viewform

Program akışı ve konuşmacılar hakkında bilgi için; https://worldef.net/etkinlikler/konferanslar/bursa-e-ticaret-ve-e-ihracat-egitim-konferansi-2023/