BEBKA 2024 Teknik Destek Programı

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

BEBKA 2024 Teknik Destek Programı

4 Mart/8:00 am - 31 Ekim/5:00 pm

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), bölgesel kalkınma için önem arz eden alanlarda kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla Teknik Destek Programını başlattı.

Bölgedeki kurum/kuruluşların eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanacağı uzman/danışman desteği sağlamaya yönelik olarak açılan toplam 4.000.000 TL bütçeli Teknik Destek Programında;

  • Yenilik ve Verimlilik
  • Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi
  • Kırsal Kalkınma
  • Yerel Kalkınma Fırsatları alanlarında öncelikler belirlenmiştir.

Teknik destek programında faaliyet başına 300.000 TL’ye kadar %100 oranında destek sağlanacak. Başvuru sahibine doğrudan bir ödeme yapılmayıp, talep edilen destek ajans tarafından veya hizmet alımı yoluyla sağlanacaktır.

Bu programa, yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri, teknoloji transfer ofisi şirketleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, iş geliştirme merkezleri, birlikler, kooperatifler, serbest bölge işleticileri, endüstri bölgesi yönetici şirketleri ile KOBİ niteliğine haiz kâr amacı güden diğer gerçek ve tüzel kişiler başvurabilecek.

Teknik Destek Programı 31 Ekim 2024 tarihine kadar açık kalacak ve başvurular Mart-Nisan, Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos ve Eylül-Ekim aylarını kapsayan ikişer aylık dönemler halinde değerlendirilecek.

Detaylar

Başlangıç:
4 Mart/8:00 am
Bitiş:
31 Ekim/5:00 pm
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
https://bebka.org.tr/2024-yili-teknik-destek-programi-ilan-edildi/