Yatırım Danışmanlığı

01
Günümüzde rekabet, şirketler arasında olmaktan ziyade aslında onların süreçleri arasında yaşanmaktadır. Müşteriler sonuç istemekte, çalışanlar ise rekabetçi ve ödüllendirici iş deneyimi arzulamaktadır.
02
Yatırımcılar, yatırımın cinsine, toplam yatırım tutarına, yatırımın yapılacağı bölgeye ve kapasitesine göre farklı olmak üzere Yatırım Teşvik Belgesi alarak desteklerden yararlanabilirler.
03
Küresel pazarlara adım atmak, işinizi büyütmenin heyecan verici bir yoludur, ancak bu yolculuk bazen karmaşık ve zorlu olabilir. İşte bu noktada, ihracat destekleri danışmanlığı devreye girer.
04
Yönetim İşaretleri, işletmenizin büyümesi ve rekabetçi bir avantaj elde etmesi için KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) ve TÜBİTAK...
05
Yönetim İşaretleri, işletmenizin finansal sağlığını anlamak ve daha iyi kararlar almanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş finansal raporlama hizmetleri sunar.
06

Kırsal Kalkınma ve IPART Danışmanlığı

Kırsal kalkınma ve IPARD destekleri danışmanlığı ile tarım ve kırsal alanlarda faaliyet gösteren işletmelere veya girişimcilere IPARD (Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu) destekleri hakkında rehberlik sağlayarak projelerinin başarılı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olmaktayız.
Uzman danışmanlarımız ile görüşün